facebook
na russkom
Otsikko kuva

Benjihyppyjä ympäri Suomea!

Kesä 2021

Järjestämme benjihyppyjä myös ympäri Suomea!! 

Benjikiertueellamme hyppy maksaa 80 € / henkilö. VARAATHAN KÄTEISTÄ MUKAAN VARMUUDEN VUOKSI! Meillä on myös mahdollista hypätä 2 ihmistä kerrallaan ns. tandemhyppynä, jolloin yhdistetty maksimi paino on n. 200 kg. Hypytykset alkavat allamainittuina päivinä pääsääntöisesti klo 14.00 ja jatkuvat pitkälle yöhön. Jos haluat välttää jonotusta kannattaa paikalle tulla ennen klo 17.00!

Tarvittaessa lisätietoja 050 5361617. Osta lahjakortteja benji-kiertueellemme!

HUOM! Hyppäämään pääset yleensä myös ilman festarilippua, ottamalla yhteys kyseisen festarin benjitiimin vetäjään. Vetäjän puhelinnumero tulee näkyviin tälle sivulle kunkin tapahtuman yhteyteen tapahtuma viikolla!

Kesän 2021 benjikiertue!


Himos Juhannus 24-26.6.2021 JÄMSÄ www.himosfestival.com
Iskelmä Festivaali Himos 1-3.7.2021 JÄMSÄ https://iskelmafestivaali.fi/himos/
Iskelmä Festivaali Pori 1-3.7.2021 PORI https://iskelmafestivaali.fi/pori/
Wanaja festivaali 9-10.7.2021 HÄMEENLINNA www.wanajafestival.fi
Jysäri Festivaali 8-10.7.2021 JÄMSÄ www.jysari.fi
Suomipop Festivaali Oulu 15-17.7.2021 OULU www.suomipopfestivaali.fi
Suomipop Festivaali Jyväskylä 15-17.7.2021 JYVÄSKYLÄ www.suomipopfestivaali.fi
Tikkurila Festivaali 22-24.7.2021 VANTAA www.tikkurilafestivaali.fi
Tammerfest Festivaalipuisto 22-24.7.2021 TAMPERE (Festivaalipuisto) www.tammerfest.fi
Solar Sound 23-24.7.2021 SEINÄJOKI www.solarsound.fi
Kuopio Rock 29-31.7.2021 KUOPIO www.kuopiorock.fi
Sunsets Kuopio 6-7.8.2021 KUOPIO www.sunsetskuopio.com
Saimaa Hehkuu 6-7.8.2021 SAVONLINNA www.saimaahehkuu.fi
Simerock 20-22.8.2021 ROVANIEMI www.simerock.com