facebook
na russkom
Otsikko kuva

Benjihyppyjä ympäri Suomea!

Kesä 2018

Järjestämme benjihyppyjä myös ympäri Suomea!! 

Benjikiertueellamme hyppy maksaa 80 €. VARAATHAN KÄTEISTÄ MUKAAN VARMUUDEN VUOKSI! Meillä on myös mahdollista hypätä 2 ihmistä kerrallaan ns. tandemhyppynä, jolloin yhdistetty maksimi paino on n. 200 kg. Hypytykset alkavat allamainittuina päivinä pääsääntöisesti klo 14.00 ja jatkuvat pitkälle yöhön. Jos haluat välttää jonotusta kannattaa paikalle tulla ennen klo 17.00!

Tarvittaessa lisätietoja 050 5361617. Osta lahjakortteja benji-kiertueellemme!

HUOM! Hyppäämään pääset yleensä myös ilman festarilippua, ottamalla yhteys kyseisen festarin benjitiimin vetäjään. Vetäjän puhelinnumero tulee näkyviin tälle sivulle kunkin tapahtuman yhteyteen tapahtuma viikolla!

Kesän 2018 benjikiertue!


Rockfest 6-9.6.2018 HYVINKÄÄ www.rockfest.fi
Tahkon Juhannus 21-23.6.2018 NILSIÄ www.tahkonjuhannus.fi
Himos Juhannus 21-23.6.2018 JÄMSÄ www.himosfestival.com
RMJ 21-23.6.2018 RAUMA www.rmj.fi
Provinssi 28.6-30.6.2018 SEINÄJOKI www.provinssi.fi
Iskelmä Festival 28.6-30.6.2018 JÄMSÄ www.iskelmafestivaali.fi
Kainuun musiikkijuhlat 6-7.7.2018 KAJAANI www.kainuunmusiikkijuhlat.fi
Wanaja festival 6-7.7.2018 HÄMEENLINNA www.wanajafestival.fi
Jysäri Festival 6-7.7.2018 JÄMSÄ www.jysari.fi
SuomiPop Festivaali 12-14.2018 OULU www.suomipopfestivaali.fi/oulu/oulu-2018/
SuomiPoP Festivaali 13-15.7.2018 JYVÄSKYLÄ www.suomipopfestivaali.fi
Summer Up 13-14.7.2018 LAHTI www.summerup.fi
Ilosaarirock 13-15.7.2018 JOENSUU www.ilosaarirock.fi
Tammerfest Festivaalipuisto 19-21.7.2018 TAMPERE (Festivaalipuisto) www.tammerfest.fi
Vauhtiajot 19-21.7.2018 SEINÄJOKI www.vauhtiajot.fi
Tikkurila Festival 20-21.7.2018 VANTAA www.tikkurilafestivaali.fi
John Smith 20-21.7.2018 PEURANKA www.johnsmith.fi
Kuopio Rock 26-28.7.2018 KUOPIO www.kuopiorock.fi
We Love Festival 27-28.8.2018 HELSINKI www.welovefestival.fi
Kotkan Meripäivät 26-28.7.2018 KOTKA www.meripaivat.com
Solar Sound Festival 3-4.8.2018 SEINÄJOKI www.solarsound.fi
Jurassic Rock 3-4.8.2018 MIKKELI www.jurassicrock.fi
Sunsets Kuopio 3-4.8.2018 KUOPIO www.sunsetskuopio.com
Simerock 10-11.8.2018 ROVANIEMI www.simerock.com
Weekend Festival Baltic 16-18.8.2018 PÄRNU www.weekendbaltic.com
Weekend Festival 17-19.8.2018 HELSINKI www.wknd.fi
Tampere (Blockfestin aikana) 19-20.8.2018 TAMPERE Sokos hotel Ilves